Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

     Dnia 01.04.2019r. w naszym ośrodku odbył się wewnętrzny konkurs na najładniejszą muffinkę w ramach Światowego Dnia Muffinka..

 

 

     Dnia 02.04.2019 r. w naszej placówce łączyliśmy się solidarnie z osobami z AUTYZMEM... Kolor niebieski dominował w naszych ubiorach, ale i w dekoracji :) Ten dzień spędziliśmy inaczej, ponieważ połączyliśmy go z Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci.

    Dnia 25.03.2019r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym ośrodku uczniów klasy IV z Publicznej Szkoły Podstawowej w Troszynie. Było to spotkanie integracyjne mające na celu zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem naszego ośrodka czyli jak to wygląda „od środka”.

    Dnia 21.03.2019 r. obchodziliśmy nadejście Wiosny!!! :) W związku z tym, było wesoło i kolorowo w naszym ośrodku... Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy- czerwonych i zielonych:) Na początku wysłuchaliśmy listu od bociana, następnie każda z grup miała do wykonania rebusy i zagadki związane z nadejściem upragnionej pory roku- wiosny:).

    Dnia 14.02.2019r.odbył się bal karnawałowo- walentynkowy. Tego dnia świetlica wiejska w Ostromicach zamieniła się w salę balową... Kolorowe dekoracje i światła wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój i zachęcały do wspólnej zabawy. Dzieci i pracownicy przebrani za bohaterów z bajek i filmów przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Muzyka płynąca z głośników inspirowała do tańców w parach, w kole, w pociągu...

    Dnia 14.03.2019 r. odbył się II konkurs recytatorski pt: „W krainie bajki” organizowany przez Ośrodek rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczy w Ostromicach. Uroczyste spotkanie odbyło się w Dworku w Wolinie. W tym roku wybraliśmy się w podróż do krainy bajek w towarzystwie postaci z różnych bajek.

     Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta sercu... Pierwsza jest klejnotem, druga skarbem… Dnia 08.03.2019 r. obchodziliśmy Dzień kobiet. Uroczyste spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Ostromicach.

    Dnia 06.03.2019r. obchodziliśmy w naszym ośrodku Europejski Dzień Logopedy...Zajęcia z logopedii w tym dniu odbyły się nieco w innej formie niż zwykle... a to dlatego, że nasz logopeda zabrał nas w podróż po...ośrodku :) zajęcia miały charakter zabawowy i bawiliśmy się w podchody ;)

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 100

Wczoraj 586

Tydzień 956

Miesiąc 1768

Wszyscy 159722

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com