Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

     Dnia 06.12 odwiedził nas wyjątkowy gość :) św. Mikołaj!! Podarował wszystkim dzieciom prezenty, z racji tego że były bardzo grzeczne :) Ten dzień jednak spędziliśmy w sposób niezwykły- a to dzięki rodzicom, którzy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie, by ten dzień spędzić z nami w naszym ośrodku... :)

     3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Został on ustanowiony w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych.

      Dnia 28.11.2019 wraz z naszymi kolegami i koleżankami z OREW z Przybiernowa bawiliśmy się na zabawie andrzejkowej w restauracji Herbowa w Golczewie…

    Dnia 22.11 mieliśmy zaszczyt po raz kolejny wystąpić Pod wspólnym niebem w Goleniowie... scena przedstawiała naprawdę rozgwieżdżone niebo, pod którym nasza grupa teatralna "Niepoprawni Artyści" zaprezentowała "Cztery świece"...

     Dnia 15.11.2019 OREW Ostromice po raz kolejny zorganizował konkurs Wiedzy o Polsce. Konkurs odbył się w Dworku w Wolinie.

 

     Jak co roku nasza grupa teatralna NIEPOPRAWNI ARTYŚCI wzięła udział w Festiwalu Słońca w Gryficach organizowany przez PSONI w Gryficach. Nasz zespół zaprezentował przedstawienie pt: "Cztery świece".

Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna…

     Dnia 18.10.2019 w naszym ośrodku odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci przedstawiły wierszyki i piosenkę dla wszystkich pracowników naszej placówki w Ostromicach.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 197

Wczoraj 324

Tydzień 521

Miesiąc 3210

Wszyscy 323018

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com