Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

     Dnia 23.10.2018r. odbył się w Dworku Wolińskim V Międzyszkolny konkurs wiedzy o Polsce pt: " Mieszkam w Niepodległej Polsce, czy ją znam?". Konkurs dofinansowany został ze środków Samorządów Województwa Zachodniopomorskiego.

      W dniu 18.10.2018r. wzięliśmy udział w XIII Przeglądzie Teatrów Niepełnosprawnego Aktora pt.: "Festiwal Słońca" w Gryficach. Jest to wydarzenie teatralne na wysokim poziomie na który wszyscy czekamy cały rok ;) Spotykają się grupy teatralne z różnych placówek Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

     Dnia 02.10.2018r. w OREW w Ostromicach obchodziliśmy Dzień Solidarności Osób z MPD. Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego to wydarzenie propagowane od lat.

     Dnia 01.10.2018r. grupa dzieci wraz z opiekunami wybrała się do Szczecina, a dokładnie do Netto Arena na Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków Lego.

     Święto Edukacji Narodowej- szczególny dzień w szkolnictwie…święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują… 

  Wczesne Wspomaganie Rozwoju

 

 

      Za nami dwa miesiące wspaniałych, beztroskich upalnych wakacji. Nie tak łatwo jest nam pożegnać plaże tonące w słońcu, błękit nieba, długie wieczory i ciepłe poranki. Dnia 03.09.2018r. po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, wypoczęci i zrelaksowani mogliśmy radośnie rozpocząć nowy rok szkolny.

     Coś się kończy…a coś zaczyna… koniec roku szkolnego.. to moment podsumowań i refleksji. Kończy się rok wspólnej pracy i wielkiej przygody, a zaczynają wyczekiwane przez wszystkich wakacje…Naszą małą ceremonię rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu narodowego, następnie głos zabrał przewodniczący Zarządu Koła PSONI w Wolinie p. Adam Jasiewicz.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 15

Wczoraj 48

Tydzień 125

Miesiąc 1041

Wszyscy 151139

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com