Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

    W poniedziałek 30 września grupa szkolna świętowała Dzień Chłopaka.

     Dziś grupa szkolna i przysposabiająca do pracy uczestniczyła w warsztatach ceramicznych. Prowadziła je pani Aleksandra Sypiańska, która na co dzień prowadzi Pracownię Ceramiczną Janowczarnia.

     Wrzesień to miesiąc, w którym sprząta się świat. Również my postanowiliśmy oczyścić nasz kawałek ziemi.

     W dniu 06.09.2019r. wybraliśmy się do słonecznych MiędzyzdrojówJ. Spacer po promenadzie i molo, rekreacja na łonie natury...

      Za nami wakacje i beztroskie dni. Z nowymi siłami i zapałem wracamy do naszych codziennych obowiązków. Czas rozpocząć nowy rok szkolny 2019/2020.

      "Do widzenia szkoło!" „Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, jutro wakacje, lekcje skończone. A teraz wszystkich czeka nagroda: wakacje, słońce, piękna pogoda….” Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego.

      15 czerwca w OREW Przybiernów już po raz kolejny odbył się Dzień Rodziny. Na naszą wspólną uroczystość przybyli prawie wszyscy rodzice z dziećmi. Również pracownicy przyszli ze swoimi rodzinami. Pobiliśmy rekord frekwencji! – w sumie było 114 osób.

      Koniec roku szkolnego już niebawem, a nam się chce jeszcze wycieczek. Tym razem odwiedziliśmy zaprzyjaźnione gospodarstwo rolne. Głaskaliśmy króliki, kotki i psa Juniora.

      W dniach 05-07.06.2019 uczniowie jak i opiekunowie naszego Ośrodka uczestniczyli w wycieczce do Pogorzelicy. Tym razem udaliśmy się do kompleksu"Sandra Spa", który usytuowany jest 400 metrów od piaszczystej plaży oraz naszego pięknego morza.

     Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Będzie to czas zabawy i nowych przeżyć.

Wesoły nam dziś dzień nastał,

Chrystus bowiem zmartwychwstał!

Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość.

Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia!

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 350

Wczoraj 404

Tydzień 1113

Miesiąc 6706

Wszyscy 222064

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com