Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

   Walentynki, Walentynki dla chłopczyka i dziewczynki. Przecież dzisiaj czternastego święto każdego zakochanego.

      Korzystając z zaproszenia grupa dzieci z naszego Ośrodka wybrała się dziś na bal do przyjaciół z klas 2a, 2b i 3 ze Szkoły Podstawowej w Międzyzdrojach. Powitały nas wychowawczynie klas - panie Edyta, Iwona i Ania oraz zastępca burmistrza Miasta Międzyzdroje pani Beata Kiryluk.

    Wystąpiliśmy dziś w Gminnym Ośrodku Kultury z naszymi jasełkami pt. „Inny”. Z naszego zaproszenia skorzystali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Czarnogłowach, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Przybiernowa oraz mieszkańcy naszej gminy.

     Przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej Pan Bartłomiej Lisiecki i Marcin Borecki przekazali nam dziś kalendarz strażacki. W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości

      6 grudnia po raz kolejny obchodziliśmy Mikołajki. W tym roku był to szczególnie wyjątkowy czas, ponieważ byli z nami rodzice.

     Dziś w naszym Ośrodku odbyła się zabawa andrzejkowa, na której zaszczycili nas swoją obecnością dzieci ze Szkoły Podstawowej z Międzyzdrojów.

    W tym roku święto odzyskania niepodległości przez Polskę jest obchodzone wyjątkowo uroczyście. Z tej okazji ubrani w biało – czerwone barwy wyruszyliśmy w niepodległościowym przemarszu ulicami Przybiernowa. Towarzyszyli nam również uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz oczywiście uczniowie ze Szkoły Podstawowej.

     "Jesień to już jesień, grzyby w lesie, mgła się niesie. Jesień to już jesień, pada deszcz , wieje wiatr ..."

 „MIESZKAM W NIEPODLEGŁEJ POLSCE, CZY JĄ ZNAM?” 

      Dnia 23.10.2018r. w Dworku Wolińskim  odbył się konkurs wiedzy o Polsce „Mieszkam w Niepodległej Polsce, czy Ją znam?”. Imprezę uświetniła obecność szanownych gości: burmistrza miasta Wolina pana Eugeniusza Jasiewicza i przewodniczącego PSONI koło w Wolinie pana Adama Jasiewicza.

22 października wystąpiliśmy na XV Spotkaniu Artystycznym Osób Niepełnosprawnych w Goleniowie „Pod wspólnym niebem”. Nasze przedstawienie „Ach te myszy” również w Goleniowie spotkało się z dużym entuzjazmem i aprobatą widowni

Taaaammmmmmmm ta da daaaammmmmmm Zwycięzcą zostaje….

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 62

Wczoraj 72

Tydzień 134

Miesiąc 1359

Wszyscy 155626

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com