Z okazji  Mikołajek wybraliśmy się do kina na film pt. Miłość jest wszystkim. Uczestnikom udzielił się świąteczny nastrój dzięki pięknym dekoracjom w centrum handlowym.

    W ramach cyklu ,,Spotkania z nietuzinkową osobą” w listopadzie  naszym  gościem była Pani Lilia Ławicka Wójt Gminy Przybiernów. Pani Wójt  z wielką radością przeprowadziła  pogadankę, przybliżając nam swoją codzienną pracę, oraz opowiedziała nam jak zaczynała swoją karierę w samorządzie.

     Dnia 13 listopada w naszym domu odbył się konkurs,, Drogi do niepodległości” wszyscy chętni uczestnicy mogli stanąć do rywalizacji.

    09 listopada w Naszym Domu obchodziliśmy Święto Niepodległości podczas którego wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, by oddać hołd poległym żołnierzom. Tego dnia także wraz z OREWem i Szkołą Podstawowa udaliśmy się pod pomnik żołnierzy walczących aby złożyć kwiaty.

      Dnia 12 października  wybraliśmy się do lasu na grzyby. Uczestnicy  wyposażeni w kosze i kalosze, niezbędną wiedzę i zapał rozpoczęli przeczesywanie Puszczy Goleniowskiej.

     ŚDS Przybiernów zaprosił całe nasze stowarzyszenie do  rozważań na temat- „Drogi do wolności”, był to autorski program pana B. Czeremugi , który przyjechał do nas z Krakowa.  19 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Przybiernowie wspólnie mogliśmy pochylić się nad historią…

     13.09.2018. bardzo podekscytowani wybraliśmy się kolejny raz na Rajd pieszy do Polic. Drużyna składająca się z 5 uczestników reprezentowała Nasz Dom w Policach.

       14 sierpnia 2018 wybraliśmy się do Wolina, aby obejrzeć wioskę Wikingów, oraz zapoznać się z uczestnikami ŚDS PCK ze Stargardu.  

      28 czerwca 2018r. W Środowiskowym Domu Samopomocy w Przybiernowie odbyło się uroczyste podsumowanie pracy,  przed urlopem.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 62

Wczoraj 72

Tydzień 134

Miesiąc 1359

Wszyscy 155626

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com