21 marca 2019 r  razem z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej oraz  Ośrodka Rehabilitacyjno –Edukacyjno – Wychowawczego w Przybiernowie uczestniczyliśmy  w tradycyjnym corocznym pochodzie wiosennym. Odbył się on w bardzo wesołej i wiosennej atmosferze.  

      14 lutego w Środowiskowym Domu Samopomocy  zorganizowaliśmy  zabawę walentynkową. Tego  dnia  w pięknie  udekorowanej sali uczestnicy mieli okazję bawić się przy znanych i lubianych współczesnych przebojach, taniec wypełnił większość czasu, ale nie zabrakło też walentynkowych konkursów przygotowanych dla wszystkich uczestników zabawy.

    W ramach cyklu „Spotkanie z Nietuzinkową Osobą” odwiedziliśmy naszego sąsiada Adama Tańskiego, w jego miejscu pracy. We wtorek 29. 01. 2019  pojechaliśmy na Wydział  Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytety Technologicznego w Szczecinie.

     25 stycznia w Naszym Domu odbyła się zabawa karnawałowa. Wszyscy uczestnicy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki  którą  serwował znany Przybiernowski muzyk Kaziu Igras.

     PSONI Koło w Wolinie jest jak jedna wielka rodzina, dlatego bardzo chętnie i z dużym zaciekawieniem poszliśmy do GOK’u w Przybiernowie obejrzeć Jasełka w wykonaniu OREW Przybiernów.

   W tym szczególnym dniu na nasze zaproszenie przybyli szanowni goście: Przewodniczący i Członkowie Zarządu PSONI Koło w Wolinie:

     Z okazji  Mikołajek wybraliśmy się do kina na film pt. Miłość jest wszystkim. Uczestnikom udzielił się świąteczny nastrój dzięki pięknym dekoracjom w centrum handlowym.

    W ramach cyklu ,,Spotkania z nietuzinkową osobą” w listopadzie  naszym  gościem była Pani Lilia Ławicka Wójt Gminy Przybiernów. Pani Wójt  z wielką radością przeprowadziła  pogadankę, przybliżając nam swoją codzienną pracę, oraz opowiedziała nam jak zaczynała swoją karierę w samorządzie.

     Dnia 13 listopada w naszym domu odbył się konkurs,, Drogi do niepodległości” wszyscy chętni uczestnicy mogli stanąć do rywalizacji.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 61

Wczoraj 58

Tydzień 1584

Miesiąc 5883

Wszyscy 199191

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com