Teatr MY - Wybierz się w niezapomnianą podróż wrażeń i emocji

 

 

      Sołectwo Dzieszkowo zaprosiło Teatr My na lokalną uroczystość – „Dzień Konia”.  28. 07. 2018  reprezentowaliśmy nasze stowarzyszenie, a zarazem uświetniliśmy wspaniałą imprezę.

     26 maja 2018r. odbyła się gala podczas której Teatr „My” otrzymał honorowe wyróżnienie „Cisy Przybiernowskie”. W nominowaniu Kandydatów do wyróżnienia brali udział mieszkańcy Gminy Przybiernów, instytucje i organizacje oraz Kapituła.

      W dniach 23-25.05.2018r. aktorzy teatru „My” w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie  k/Międzyzdrojów wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez znakomitą aktorkę Agnieszkę Przepiórską.

     27.04.2018 r. w Goleniowskim Domu Kultury, Teatr „My” zaprezentował spektakl pt. „Stiepan Stiepanowicz”.  Teatr wziął udział w projekcie- woda źródłem życia. 

      Informujemy, że  projekt naszego teatru „STOPKLATKA - od szczęścia do niepełnosprawności” Został zakwalifikowany do otrzymania dotacji w wysokości 3 tys zł w „Programie  SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”. 

      Dnia 25.03.2017r. Teatr „My” wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu „Karawana Kultury”  w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.  Organizatorem jest Fundacja Benefis. Koordynatorem – pani Irina Lebedinskaya.

      Teatr „My” kolejny raz dostał zaproszenie na uroczystości dożynkowe w Przybiernowie. 05.09.2016r. przedstawiliśmy komediowy spektakl lalkowy pt.: „Sąsiedzi”. Kabaret mówiący o relacjach międzyludzkich na wsi wplótł się w dożynkową atmosferę pełną radości i zabawy, a przytoczone skecze jakże znajome z codzienności doprowadziły publiczność do „refleksji” i łez – ze śmiechu oczywiście.

      Nie ustają w swojej misji szerzenia wiedzy o niepełnosprawności aktorzy wolińskiego Teatru MY. Zazwyczaj słowo misja jest mocno nadużywane. Tym razem jednak trudno znaleźć inny termin oddający to, co robią ci wytrwali pasjonaci.

      Dnia 23.10.2015r. do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Przybiernowie przybyli znakomici goście: grupa przedszkolna z Przybiernowa, Pani Wójt Lilia Ławicka,  Pan Damian Simiński i Zarząd wolińskiego koła PSOUU.

      Teatr MY ze swoim przedstawieniem „Mój brat”  w dniu 09.03.16 zawitał do szkoły podstawowej w Koniewie. Przedstawienie poruszające problem niepełnosprawności zostało przyjęte bardzo pozytywnie.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 45

Wczoraj 62

Tydzień 107

Miesiąc 1023

Wszyscy 151121

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com