Malujemy, gotujemy, rzeźbimy, żyjemy jak każdy z Was, bo niepełnosprawność to nie koniec świata. Czujemy się potrzebni, doświadczamy trudu tworzenia kreski na papierze, uczymy się obserwować, ćwiczymy cierpliwość i precyzję.

    W dniu 26 lutego na zaproszenie naszej pielęgniarki Małgorzaty Tokarz odwiedziła nas pracownica Powiatowej Inspekcji Sanitarno Epidemiologicznej Pani Antonina Kawecka, która w ramach ogólnopolskiej akcji zapoznała nas z programem „ARS czyli jak dbać o zdrowie”

     Dość nietypowo ale też nie banalnie postanowiliśmy uczcić tegoroczne Walentynki. Wszyscy chętni jak jeden mąż, spakowaliśmy się w dwa busy i ruszyliśmy na podbój Opery na zamku w Szczecinie by nakarmić nasze dusze kulturą.

    Nowy rok, nowe wyzwania i My też nie próżnujemy….

    Praca w pracowaniach wre, przed nami wystawa w Miejskiej Bibliotece w Międzyzdrojach, Wielkanoc, że o próbach teatralnych nie wspomnimy.

     Dnia 20.11.2018 r odbył się  wyjazd do kina Helios w Szczecinie na film pt. „ Planeta singli 2”. 

    Dnia 26 października 2018r. odbyło się spotkanie z Żołnierzem Wojska Polskiego Panem Kapitanem Grzegorzem z Trzeciego Batalionu Ziemi Goleniowskiej,

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 442

Wczoraj 441

Tydzień 442

Miesiąc 3053

Wszyscy 161007

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com