16 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Przybiernowie obchodziliśmy bardzo uroczyście Wigilię Stowarzyszeniową. Swoją obecnością zaszczycili nas

księża: proboszcz parafii Wolin-Leszek Konieczny, proboszcz parafii Przybiernów- Ryszard Iwaniuk, ksiądz katecheta Henryk Dudzik. Gościliśmy starostę powiatu kamieńskiego – pana Józefa Malca, przedstawiciela starostwa goleniowskiego- panią Izabellę Żabicką, wójta gminy Przybiernów – panią Lilię Ławicką, przewodniczącego Rady Gminy Przybiernów- pana  Ryszarda  Kazanowskiego, kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej- panią Mariolę Kazanowską, dyrekcję i kierownictwo naszych placówek. 

       Szczególnie powitaliśmy rodziców, opiekunów, nauczycieli i podopiecznych Stowarzyszenia.  Tegoroczne jasełka wprowadziły nas w historię istnienia ludzkości, stworzenia świata i narodzenia Jezusa. W wystąpieniu aktorów z Ostromic historia  pt.” Tak miało być” przypomniała nam o miłości Boga do ludzi i radości związanej  z nowym życiem. „Wigilijna podróż” w wykonaniu  dzieci i pracowników z Przybiernowa pokazała ogromną tęsknotę za tradycją, rodziną i krajem. Dowiedzieliśmy się jak wielkim darem jest dziecięca wiara, jaką ma siłę i moc. Zobaczyliśmy inną kulturę i obyczaje.

         Życzymy Państwu spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2017  roku.

Zarząd PSONI

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 101

Wczoraj 71

Tydzień 101

Miesiąc 3101

Wszyscy 165845

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com