Dnia 10.02.2017r. dzieci i młodzież z OREW z Ostromic i Przybiernowa wraz z opiekunami uczestniczyły w Karnawałowym Balu Przebierańców. Impreza odbyła się w restauracji Herbowa w Golczewie. Była to niezwyczajna impreza, gdyż wśród nas były klauny, królewny, smerfy, motyle, kowboje itd.

      Różnorodność strojów była urozmaiceniem naszego balu. Całość uroczystego spotkania poprowadzona została przez profesjonalnego DJa, który oprócz fantastycznej muzyki jaką nam wszystkim zagwarantował to poprowadził kilka konkursów w formie zabaw integracyjnych tj: „sałatka owocowa”, zabawa w karoce itd. Nauczyciele i opiekunowie także mieli do wykonania zadanie, gdzie trzeba było wykazać się zręcznością i szybkością. W tej konkurencji wygrała ekipa pracowników z OREW z Ostromic.

 

 

     Zabawa była wspaniałą odskocznią od codziennych zadań, gdzie wspólne tańce umożliwiły zintegrowanie dzieci i pracowników placówek PSOUU Koło w Wolinie.

Julita Skazalska

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 34

Wczoraj 87

Tydzień 694

Miesiąc 7599

Wszyscy 314007

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com