Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

     Dnia 01.10.2018r. grupa dzieci wraz z opiekunami wybrała się do Szczecina, a dokładnie do Netto Arena na Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków Lego.

     Niewątpliwie była to wycieczka pełna wrażeń, ponieważ to co zobaczyliśmy i doświadczyliśmy przerosło nasze oczekiwania… Wystawa ma nie tylko charakter zabawowy, ale także edukacyjny: niesamowite, wielkie budowle złożone z kilku milionów klocków, eksponaty interaktywne, budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne, instrumenty muzyczne, interaktywna Mapa Europy, pierwszy krok człowieka na Księżycu, zburzenie Muru Berlińskiego, sceny znane z filmów i bajek.

     Atrakcji było tak wiele, że każdy odnalazł coś dla siebie…W strefie zabaw klockami LEGO dzieci i młodzież naszego ośrodka  wykazała się niesamowitą  kreatywnością podczas budowania z klocków Lego. Wyjazd sprawił wiele radości- tym małym i tym dużym J

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 101

Wczoraj 71

Tydzień 101

Miesiąc 3101

Wszyscy 165845

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com