Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

      W dniu 18.10.2018r. wzięliśmy udział w XIII Przeglądzie Teatrów Niepełnosprawnego Aktora pt.: "Festiwal Słońca" w Gryficach. Jest to wydarzenie teatralne na wysokim poziomie na który wszyscy czekamy cały rok ;) Spotykają się grupy teatralne z różnych placówek Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

     Zaprezentowany przez nas spektakl pt: Ku wolności" otrzymał II miejsce, natomiast nasz mały aktor Daniel otrzymał wyróżnienie za naturalność ekspresji aktorskiej. Zaś wieczorem wszyscy spotkaliśmy się w Mrzeżynie, gdzie dzięki uprzejmości gospodarzy Festiwalu mogliśmy integrować się z innymi placówkami tańcząc i bawiąc się do późnych godzin nocnych ;)

   Natomiast dnia 22.10.2018r. uczestniczyliśmy w kolejnym ważnym dla nas wydarzeniu, tym razem w Goleniowie, gdzie mieliśmy przyjemność wystąpić POD WSPÓLNYM NIEBEM podczas Spotkania Artystycznego, którego organizatorem było Stowarzyszenie na rzecz rodziny "Światło".

     Jesteśmy BARDZO DUMNI Z NASZYCH AKTORÓW, którzy wykazali się przepiękną wrażliwością artystyczną płynącą prosto z ich małych serduszek.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 100

Wczoraj 586

Tydzień 956

Miesiąc 1768

Wszyscy 159722

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com