Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

    Dnia 06.03.2019r. obchodziliśmy w naszym ośrodku Europejski Dzień Logopedy...Zajęcia z logopedii w tym dniu odbyły się nieco w innej formie niż zwykle... a to dlatego, że nasz logopeda zabrał nas w podróż po...ośrodku :) zajęcia miały charakter zabawowy i bawiliśmy się w podchody ;)

    Każda grupa miała przygotowane po 4 zadania, które mieliśmy "odnaleźć", a które były skrycie schowane w różnych miejscach naszego ośrodka... Pomogły nam w tym różne drogowskazy, dzięki którym udało się wszystko odkryć :) Zadania były zróżnicowane tj: były ćw. oddechowe- gdzie najpierw musieliśmy odnaleźć pompony i słomki a następnie pingwiny z Madagaskaru :) i je nimi "nakarmić". Kolejnym zadaniem było rozszyfrowanie rozsypanki wyrazowej, która tworzyła jeden z wierszy Brzechwy, a następnie nakleić na papierze dany wiersz... Najmłodsza grupa miała za zadanie dopasować literki, które były ukryte chmurkach i nakleić do postaci bajkowych.

    Jednym z zadań było odnalezienie kostki do gry, na której umieszczone były różne minki, dzięki czemu mogliśmy ćwiczyć buzię i język :) Najtrudniejszym zadaniem były niewątpliwie Łamańce językowe, które stanowiły wielkie wyzwanie jednak daliśmy sobie świetnie radę :) nie mogło zabraknąć ćw. grafomotorycznych :) Na sam koniec naszych zmagań tego dnia wszyscy spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie wspólnymi siłami tworzyliśmy dzieła na folii za pomocą farb(ręcznie malowaliśmy ) w rytm muzyki Cztery pory roku Vivaldiego... Wszyscy sobie świetnie poradziliśmy i na koniec otrzymaliśmy Dyplomy, które były fantastycznym podsumowaniem potyczek logopedycznych tego dnia :)

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 212

Wczoraj 447

Tydzień 1556

Miesiąc 7152

Wszyscy 187269

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com