Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

     Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta sercu... Pierwsza jest klejnotem, druga skarbem… Dnia 08.03.2019 r. obchodziliśmy Dzień kobiet. Uroczyste spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Ostromicach.

    Na początku mieliśmy przyjemność obejrzenia inscenizacji słowno- pantomimicznej pt: Serce kobiety. Kolejnym punktem spotkania był recital o kobietach i dla kobiet w wykonaniu pana Krzysztofa Rybickiego. Bardzo dziękujemy P. Krzysztofowi za piękny i wzruszający koncert, który przywoływał miłe wspomnienia ale i dawał nadzieję :) Z wielką radością wysłuchaliśmy wiersza lokalnego poety- p. Władysława Justyna Łabuńko, który ze względów osobistych nie mógł być osobiście, jednak żona p. Władysława p. Krystyna zaprezentowała wiersz, napisany specjalnie na tę okazję. Państwu Łabuńko także składamy podziękowania... Na zakończenie spotkania wszystkie Kobiety- te małe i te starsze otrzymały drobne upominki...:) Podziękowania kierujemy także do Mam naszych podopiecznych- jest nam niezmiernie miło, że przyjęły Panie zaproszenie i zechciały z nami spędzić ten dzień ;)

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 214

Wczoraj 447

Tydzień 1558

Miesiąc 7154

Wszyscy 187271

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com