Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

    Dnia 14.02.2019r.odbył się bal karnawałowo- walentynkowy. Tego dnia świetlica wiejska w Ostromicach zamieniła się w salę balową... Kolorowe dekoracje i światła wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój i zachęcały do wspólnej zabawy. Dzieci i pracownicy przebrani za bohaterów z bajek i filmów przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Muzyka płynąca z głośników inspirowała do tańców w parach, w kole, w pociągu...

    Z uśmiechem na twarzy śpiewano słynne hity :) Bal urozmaicony był konkursami, gdzie zwycięzcy konkursów otrzymywali nagrody w postaci cukierków. Punktem kulminacyjnym balu był wybór Królowej i Króla balu. Królową została Ola, natomiast Królem- Radek. Gratulujemy!! :) 

   Nie mogło zabraknąć kartek- walentynek, a tych było ogromnie dużo w skrzynce walentynkowej. Bal był wspaniałą odskocznią od codziennych obowiązków, dając dużo radości i zadowolenia :) Bardzo dziękujemy sołtysowi Ostromic- za udostępnienie nam świetlicy wiejskiej, Państwu Błażeniukom- dziękujemy za podarowanie słodkości w postaci drożdżówek. Wielkie podziękowania kierujemy także do Rady Rodziców za podarowanie przepięknych i smacznych serduszek-lizaków :)

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 364

Wczoraj 384

Tydzień 1140

Miesiąc 6642

Wszyscy 210402

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com