Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

    Dnia 21.03.2019 r. obchodziliśmy nadejście Wiosny!!! :) W związku z tym, było wesoło i kolorowo w naszym ośrodku... Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy- czerwonych i zielonych:) Na początku wysłuchaliśmy listu od bociana, następnie każda z grup miała do wykonania rebusy i zagadki związane z nadejściem upragnionej pory roku- wiosny:).

    Kolejnym punktem tego dnia było wykonanie przez grupy Marzanny, którą wspólnie spaliliśmy przed naszym ośrodkiem dając tym samym wyraz, że żegnamy zimę a oficjalnie witamy Panią Wiosnę, którą również wspólnymi siłami ozdobiliśmy kwiatami... :) Teraz czekamy na słońce, które obiecała Pani WIOSNA :)

     Tego dnia obchodziliśmy również Światowy Dzień Zespołu Downa. Celem akcji jest zagwarantowanie osobom z Zespołem Downa pełnej akceptacji i możliwości korzystania ze swoich praw. Symbolem charakterystycznym w tym dniu są kolorowe skarpetki. Tegoroczne hasło brzmi: NIK NIE ZOSTANIE POMINIĘTY. Nasza placówka także przyłączyła się do akcji i solidaryzujemy się z Osobami z Zespołem Downa

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 364

Wczoraj 384

Tydzień 1140

Miesiąc 6642

Wszyscy 210402

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com