Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

    Dnia 25.03.2019r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym ośrodku uczniów klasy IV z Publicznej Szkoły Podstawowej w Troszynie. Było to spotkanie integracyjne mające na celu zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem naszego ośrodka czyli jak to wygląda „od środka”.

   Uczniowie byli podzieleni na grupy,  gdzie mogli poznawać różne metody i techniki zajęć, jakie prowadzone są w naszym ośrodku. I tak nasi mili goście uczestniczyli w zajęciach z Porannego Kręgu, zajęć ruchowych Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, w zajęciach plastycznych, a także z orientacji przestrzennej i koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej i recyclingu. Dużym zadowoleniem cieszyły się zajęcia kulinarne.

    Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom klasy IV ze PSP w Troszynie wraz z p. Agnieszką za odwiedziny, za aktywność na zajęciach i piękny przykład tego, że niepełnosprawność nie musi dzielić a może i powinna łączyć J Uczniowie jesteście wielcy! Zapraszamy ponownie 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 52

Wczoraj 87

Tydzień 712

Miesiąc 7617

Wszyscy 314025

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com