Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

      W dniach 10-12.06.2019r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Międzywodzia. Udaliśmy się do Marena Wellness & Spa, która umiejscowiona jest w niepowtarzalnej nadmorskiej scenerii a także wśród zieleni sosnowego lasu.

     Wydawałoby się, że to niedaleko- jednak po trudach ciężkiej pracy w ciągu całego roku szkolnego był to cudowny czas relaksu i odpoczynku. Pogoda nam sprzyjała, dzięki temu mogliśmy się cieszyć pięknym słońcem podczas spacerów i pobytem na plaży- a nawet sprawdzenia temperatury wody w morzu :) Korzystaliśmy także z basenu i jacuzzi :) Ostatni dzień naszego pobytu był połączony z Dniem Rodziny... z wielką radością witaliśmy naszych rodziców, którzy do nas przybyli do ośrodka. Tego dnia Rada Rodziców zaplanowała szereg gier i zabaw, gdzie każdy brał chętnie udział. Było dużo śmiechu i radości :) Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie i realizację tak udanego spotkania integracyjnego...a pozostałym rodzicom serdeczne podziękowania-  za przybycie i aktywne uczestnictwo w zabawach :) Cóż... pozostało jeszcze kilka dni do zakończenia roku szkolnego...wróciliśmy do naszej "ośrodkowej" rzeczywistości pełni wrażeń i odprężenia...:)

     Słowa wdzięczności  kierujemy do p. Jolanty Fabijańskiej-  Sławny za wszelką życzliwość i wsparcie na rzecz naszego Ośrodka.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 101

Wczoraj 263

Tydzień 1719

Miesiąc 2194

Wszyscy 328936

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com