Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

      Korzystając z zaproszenia grupa dzieci z naszego Ośrodka wybrała się dziś na bal do przyjaciół z klas 2a, 2b i 3 ze Szkoły Podstawowej w Międzyzdrojach. Powitały nas wychowawczynie klas - panie Edyta, Iwona i Ania oraz zastępca burmistrza Miasta Międzyzdroje pani Beata Kiryluk.

Wspólne tańce, zabawy i słodki poczęstunek, ale przede wszystkim integracja, kontakt, wymiana słów, myśli czy chociażby spojrzeń…to było dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za przemiłe przyjęcie i gościnę. 

     Dzieci, które  nie pojechały na bal również nie narzekały na brak wrażeń…. – animator Światłogień przeniósł dzieci w świat bajek i przeprowadził fantastyczne zabawy dla naszych podopiecznych. 

      To był dzień pełen wrażeń! Na szczęście przed nami ferie zimowe  i będziemy mogli odpocząć i ochłonąć z emocji. Życzymy dzieciom przede wszystkim dużo śniegu zabaw w rzucanie śnieżkami i jazdy na sankach! 

Uważajcie na siebie! Do zobaczenia za dwa tygodnie

 

Justyna Błądzińska

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 214

Wczoraj 447

Tydzień 1558

Miesiąc 7154

Wszyscy 187271

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com