Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

     Dzisiaj w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie grupy wsparcia dla rodziców naszych uczniów z udziałem psychologa.

    Spotkanie odbyło się  pod hasłem: „Tylko szczęśliwy rodzic może wychować szczęśliwe dziecko” – zgodnie z myślą Wojciecha Eichelbergera. Spotkanie miało charakter przede wszystkim organizacyjny, ale nie zabrakło też ważnych dla rodziców tematów, m.in. funkcjonowania rodziców w różnych rolach społecznych oraz tego jak ważne jest odpowiednie nastawienie rodziców do niepełnosprawności ich pociech.

    Celem grupy wsparcia będzie przede wszystkim dzielenie się doświadczeniami  z bycia rodzicem dziecka z niepełnosprawnością oraz wzajemne wsparcie, a to wszystko oczywiście w miłej atmosferze – przy kawie i ciastku….

    Chętnych, którym nie udało się dotrzeć na pierwsze spotkanie wciąż zapraszamy. A o kolejnych terminach będziemy informować w zeszytach do korespondencji, mając nadzieję, że grupa przetrwa jak najdłużej.

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 61

Wczoraj 58

Tydzień 1584

Miesiąc 5883

Wszyscy 199191

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com