Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

       Pierwszy dzień wiosny w naszym Ośrodku upłynął pod hasłem „Integrujemy się z osobami z zespołem Downa”. W związku z tym, że 21 marca jest również Światowym Dniem Osób z Trisomią 21 wszyscy oprócz kolorowych wiosennych strojów ubraliśmy również kolorowe skarpetki nie do pary, pokazując w ten sposób, że jesteśmy z nimi.

    Wiosenni, kolorowi i radośni wraz z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej oraz uczestnikami i pracownikami ŚDS wyruszyliśmy w barwnym korowodzie ulicami Przybiernowa.  Wszyscy z uśmiechem na twarzy wyrażali swoją radość z przyjścia cieplejszej pory roku. Witaliśmy wiosnę śpiewem, wierszami. 

    Po powrocie czekały na nas pyszne kiełbaski z grilla i nagrody za najpiękniejsze wiosenne przebrania. I miejsce zajęła grupa szkolna „B”. Serdeczne gratulacje!!! Na koniec zamknęliśmy Marzannę na cały rok w ciemnym pomieszczeniu, aby mieć pewność, że zima na pewno już do nas nie wróci. 

    Życzymy wszystkim samych słonecznych dni, a najbardziej Zuzi, Martynce i Mikołajowi, dla których to jest szczególnie ważny dzień. Jesteśmy i zawsze będziemy z Wami!!!

 

 

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2018/2019

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 364

Wczoraj 384

Tydzień 1140

Miesiąc 6642

Wszyscy 210402

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com