Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

      15 czerwca w OREW Przybiernów już po raz kolejny odbył się Dzień Rodziny. Na naszą wspólną uroczystość przybyli prawie wszyscy rodzice z dziećmi. Również pracownicy przyszli ze swoimi rodzinami. Pobiliśmy rekord frekwencji! – w sumie było 114 osób.

    W atmosferę rodzinnego ciepła wprowadził nas i przygrywał DJ Bastek, pani Natalia ochłodziła lodami, a animator Luluś zabawiał wszystkie dzieci. Nawet żar lejący się z nieba nie przeszkodził nam cieszyć się atrakcjami przygotowanymi na ten dzień.

      Aby podczas tańców i zabaw nie zabrakło nam energii wszyscy mogli posilić się kiełbaskami i karkówką z grilla. Cały czas dostępna była kawa, herbata i przepyszne ciasta przygotowane przez mamy i pracowników. Każda rodzina miała do wykonania wylosowane zadanie.  Wygibasy przy robieniu „jaskółki”, śpiewy, recytacja wierszy czy przysiady… śmiechu było co nie miara.

      Lody i wata cukrowa pogłębiły nastrój prawdziwego rodzinnego festynu. W organizacji tego cudownego dnia dziękujemy wszystkim rodzicom i pracownikom. Szczególne podziękowania należą się DJ Bastkowi, Animatorowi Luluś, pani Natalii oraz Radzie Rodziców.

Do zobaczenia za rok

 

Justyna Błądzińska

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 63

Wczoraj 233

Tydzień 396

Miesiąc 7301

Wszyscy 313709

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com