Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

      "Do widzenia szkoło!" „Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, jutro wakacje, lekcje skończone. A teraz wszystkich czeka nagroda: wakacje, słońce, piękna pogoda….” Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego.

    Następnie uczniowie naszej placówki zaprezentowali krótki program artystyczny. Mieliśmy okazję obejrzeć prezentację multimedialną z najważniejszych wydarzeń minionego roku. Pani Irena Wnuk- dyrektor OREW w kilku zdaniach podsumowała całoroczną, ciężką pracę, podziękowała wszystkim pracownikom, rodzicom za pomoc i zaangażowanie, Zarządowi PSONI za udaną współpracę. Następnie głos zabrał przewodniczący Zarządu koła PSONI w Wolinie Pan Adam Jasiewicz. Wśród zaproszonych gości głos zabrali W-ce Starosta Powiatu Goleniowskiego Pan Tomasz Kulinicz oraz Pani Wójt Przybiernowa Lilia Ławicka. 

   

     Rada Rodziców złożyła na ręce Pani Dyrektor serdeczne podziękowania dla całej kadry naszego Ośrodka. Zakończenie roku szkolnego to także czas rozstań i zmian… podczas tej uroczystości z wielkim smutkiem przyszło nam się pożegnać się z trojgiem uczniów Danielą Chabera, Adrianem Budzyńskim i Szymonem Popielarskim, którzy zrealizowali obowiązek szkolny w naszej placówce. Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów na swej drodze.

 

     Kolejnym punktem akademii było wręczenie przez wychowawców poszczególnych grup świadectw i drobnych upominków dla dzieci. Na zakończenie ksiądz Henryk Dudzik udzielił wszystkim błogosławieństwa na czas wakacji. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku.

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 299

Wczoraj 550

Tydzień 849

Miesiąc 8926

Wszyscy 276652

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com