Malujemy, gotujemy, rzeźbimy, żyjemy jak każdy z Was, bo niepełnosprawność to nie koniec świata. Czujemy się potrzebni, doświadczamy trudu tworzenia kreski na papierze, uczymy się obserwować, ćwiczymy cierpliwość i precyzję.

    Potrzebujemy tylko wskazania drogi, wsparcia- jedni od początku do końca, inni tylko drobnych wskazówek- wyzwolenia iskry. Odkrywamy uroki tworzenia z tego co „pod ręką”- ze ścinków, skrawków i resztek dlatego, że żyjemy w czasach namiaru więc do tworzenia wykorzystać można praktycznie wszystko, o ile ożywi to wyobraźnia. W jaki sposób kawałek drewna znaleziony na plaży staje się wyspą dla latarni morskiej a kilka starych szmatek kaktusami lub zwierzakami. Jedna większa i parę mniejszych starych desek tworzą kapliczkę.

    Czy wiele fantazji potrzeba aby otoczyło nas stado kolorowych ptaków, które przeleciały obok planety zielonego niedźwiedzia?

    Zapraszamy do rozmów z nami o naszych emocjach i naszych pracach.

 

    Na koniec chielibyśmy podziękować naszemu Panu Mariuszowi, który dostarcza nam nadmiar świata dla innych- niepotrzebny, a dla nas do wykorzystania w naszych pracach.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 51

Wczoraj 87

Tydzień 711

Miesiąc 7616

Wszyscy 314024

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com