W dniu 29.12.2014r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wolinie odbyło się kolędowanie dla uczestników i ich rodzin. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście m. in.: ks. proboszcz parafii w Wolinie Leszek Konieczny oraz p. Maria Andrzejewska- członek Zarządu PSOUU Koło w Wolinie.
Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych przez p. kierownik Małgorzatę Warczygłowa, grupa uczestników w składzie : Emilia S., Mateusz P., Agnieszka K., Wojciech K.i Sonia D. przedstawiła inscenizację pt: „W światłości nadzieja”, następnie Wspólnota Jonasz z Kamienia Pom. poprowadziła kolędowanie.
W repertuarze były tradycyjne polskie kolędy jak i współczesne pastorałki. Wspólnie kolędując doświadczyliśmy radości z Bożego Narodzenia oraz bycia ze sobą w tak szczególnym dniu.